iCity

FB

Uruchom Red Bull Music Academy Radio w nowym oknie

RB

Kino Polonez Skierniewice

Adres:
Kino Polonez Skierniewice
Wita Stwosza 2/4, Skierniewice
Kategorie:
Kina
Tel:
46 8334489
WWW:
www.mokskierniewice.pl
E-mail:
Dodał:
UMA

Repertuar

Opis miejsca

Zgłoś nadużycie
Stałą formą działalności kina – przejętego w strukturę organizacyjną Miejskiego Ośrodka Kultury w Skierniewicach, w maju 1993 roku, jest rozpowszechnianie filmów, przedstawianie widzom twórczości polskich jak i zagranicznych twórców filmowych.

Od października 2004 roku kino „Polonez” znalazło się w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Do najważniejszych celów SKSiL należy upowszechnianie filmów europejskich, w tym polskich, o wysokich walorach artystycznych i edukacyjnych oraz filmów zaliczonych do tzw. klasyki kina światowego - w ramach realizacji polityki audiowizualnej Ministra Kultury związanej z integracją z Unią Europejską.

Kino POLONEZ, jako jedyne kino w mieście Skierniewice oferuje mieszkańcom miasta i okolic bogaty repertuar filmowy. Możemy pochwalić się repertuarem premierowym oraz dwoma salami kinowymi, Sala nr 1 - 332 miejsca, Sala nr 2 - 144 miejsca. Obydwie sale są wyposażone w ekrany perełekowe, nagłośnienie DOLBY DIGITAL i klimatyzację.
Od miesiąca lipca 2010 roku kino Polonez wzbogaciło się o projektor cyfrowy do wyświetlania filmów w technice cyfrowej 3D. Projekt współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Komentarze (0):

RSS
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Dodaj zdjęcie

Zamknij

Dodałeś 10 zdjęć. Możesz dodać jeszcze 0 zdjęć.

Poleć znajomym

Zamknij

Kino Polonez Skierniewice - wydarzenia w okolicy

Zamknij

Kino Polonez Skierniewice - inne miejsca w okolicy

Zamknij

Kino Polonez Skierniewice - trasa dojazdu

Zamknij

  Zgłoś nadużycie w komentarzu

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie w wydarzeniu

  Zamknij
  Kino Polonez Skierniewice

  Edycja zdjęcia

  Zamknij