iCity

FB

Uruchom Red Bull Music Academy Radio w nowym oknie

RB

Kino Eva

Adres:
Kino Eva
Bohaterów Warszawy 19, Międzyzdroje
Kategorie:
Kina
Tel:
91 3282570
WWW:
www.kino-eva.com.pl
Dodał:
UMA

Repertuar

9 pią 10 sob 11 nie 12 pon 13 wto 14 śro 15 czw

repertuar kin Międzyzdroje

Opis miejsca

Zgłoś nadużycie
Kino Eva jest nowootwartym kinem w Międzyzdrojach. Jego obecność sprawia, że jest atrakcją dla wypoczywających nad morzem a jednocześnie nowoczesną wizytówką Międzyzdrojów ściągającą turystów.

Każdego dnia staramy się tworzyć w naszym kinie kameralną i przyjemną atmosferę, aby każdy miłośnik kina mógł liczyć na ciepłe przyjęcie i chwilę niezapomnianego relaksu. Kino Eva znajduje się w samym centrum nadmorskiej promenady - naprzeciwko molo w budynku Gabinetu Figur Woskowych (wejście z boku), na pierwszym piętrze.

W holu kina działa Kawiarnia oferująca naszym widzom słodycze, chłodne napoje, a także kawę, gorącą czekoladę i herbatę. W sprzedaży jest również, ulubiony przez wielu kinomanów, świeży popcorn. Sala przeznaczona jest na 196 osób, dwa ostatnie rzędy to fotele podwójne tzw. Lovesitingi.

Jako jedyne kino w mieście staramy się zaspokoić gusta wszystkich kinomanów. Obok ogólnopolskich premier filmowych hitów, polecamy również kino ambitne.

Ur***amiając naszą stronę internetową chcielibyśmy zaprosić Państwa do stałej współpracy. Czekamy na wszelkie opinie, uwagi i komentarze. Zachęcamy również Państwa do przesyłania tytułów filmów, które Waszym zdaniem, powinny znaleźć się w naszym repertuarze.

Komentarze (0):

RSS
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Dodaj zdjęcie

Zamknij

Dodałeś 10 zdjęć. Możesz dodać jeszcze 0 zdjęć.

Poleć znajomym

Zamknij

Kino Eva - wydarzenia w okolicy

Zamknij

Kino Eva - inne miejsca w okolicy

Zamknij

Kino Eva - trasa dojazdu

Zamknij

  Zgłoś nadużycie w komentarzu

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie w wydarzeniu

  Zamknij
  Kino Eva

  Edycja zdjęcia

  Zamknij