iCity

FB

Uruchom Red Bull Music Academy Radio w nowym oknie

RB

CHARLIE MONROE KINO MALTA

Kategorie:
Kina
Tel:
061 877 24 95
WWW:
www.kinomalta.pl
Dodał:
UMA

CHARLIE MONROE KINO MALTA - najbliższe wydarzenia:

RSS

Brak wydarzeń w najbliższym czasie. Zobacz wydarzenia w okolicy.

Opis miejsca

Zgłoś nadużycie
Odnowione Charlie Monroe Kino Malta to miejsce spotkań filmowych dla tych, którzy oczekują od kina czegoś więcej niż tylko rozrywki. Repertuar stanowi szeroki wybór światowego, europejskiego i polskiego kina, oparty na studyjnych, art-house’owych propozycjach. Poza codziennymi seansami odbywają się spotkania z twórcami, pokazy specjalne, premierowe i przedpremierowe, projekcje festiwalowe i przeglądy tematyczne. W planach są również pokazy małych form teatralnych oraz kameralne koncerty muzyczne.

Projekcje odbywają się w dwóch kameralnych salach nazwanych imionami największych ikon kina: Charlie (30 miejsc) i Marilyn (48 miejsc). Pozwala to na zaprezentowanie widzom do 40 różnych tytułów filmowych w tygodniu oraz na seanse co godzinę.

Wystrój kina nawiązuje do – zaznaczonego w nazwie – klimatu malutkich kin znanych ze starych amerykańskich filmów. Z rozwieszonych na ścianach fotosów na widzów spoglądają gwiazdy filmowe – niektóre z nich dziś już zupełnie zapomniane. U progu gości wita sam Charlie Chaplin – dobrze znana bywalcom Kina Malta figura naturalnej wielkości została przeniesiona tu z dawnej siedziby na Śródce. A na seanse zaprasza odrestaurowany znajomy neon z 1964 roku z napisem „Kino”.
Odnowione Charlie Monroe Kino Malta chce być miejscem spotkań bez barier. Mile widziani będą widzowie poruszający się na wrotkach, rowerach, a także z psem przewodnikiem. Nowa siedziba posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Masz ochotę na seans na życzenie - zadzwoń 605 47 44 99

Komentarze (0):

RSS
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Dodaj zdjęcie

Zamknij

Dodałeś 10 zdjęć. Możesz dodać jeszcze 0 zdjęć.

Poleć znajomym

Zamknij

CHARLIE MONROE KINO MALTA - wydarzenia w okolicy

Zamknij

CHARLIE MONROE KINO MALTA - inne miejsca w okolicy

Zamknij

CHARLIE MONROE KINO MALTA - trasa dojazdu

Zamknij

  Zgłoś nadużycie w komentarzu

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie w miejscu

  Zamknij
  CHARLIE MONROE KINO MALTA

  Edycja zdjęcia

  Zamknij