Salon Agata (Agata Meble)

4 ★★★★☆Odzież i obuwie

O firmie

Agata S.A. to jedna z wiodących sieci wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Salony Agata zlokalizowane są w dużych i średnich miastach w całym kraju. Firma poprzez punkty sprzedaży detalicznej oraz kanał e-commerce oferuje kolekcje mebli do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę dekoracji i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia też dostęp do szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów w dziedzinie aranżacji, inspirując w ten sposób Polaków do wprowadzania zmian w domach.

Ocena

4★★★★☆3812 opinii w Google
5★
2027
4★
863
3★
344
2★
132
1★
446

Opinie

Michał Mróz LG★☆☆☆☆2 miesiące temu

Firma montująca kuchnię wskazana przez Agata Meble Cięła płyty w domu mimo dobrej pogody. Zrobili i zostawili tragiczny syf w domu. Meble ściany drzwi kanapa wszystko w syfie. Mówili że po swojej pracy sprzątają.

Jacek Flejszar★☆☆☆☆9 miesięcy temu

Zrobiliśmy kolejne zakupy po trzech latach. Kupiliśmy ten sam zestaw mebli do pokoju drugiej młodszej córki. Bardzo spadła jakoś wykonania mebli, mamy dobre porównanie ponieważ w drugim pokoju stoi identyczny zestaw. Meble kupione 3 lata temu nie budziły zastrzeżeń jak na jakość mebli z marketu, natomiast teraz płyty nie trzymają wymiaru, cięte są po łuku (na zdjęciu z fioletowym tłem drzwi szafy górą i dołem schodzą się natomiast środkiem rozchodzi się - cięte po łuku), liczne ubytki i uszkodzenia na frontowych powierzchniach. Na jednym ze zdjęć meble z przed trzech lat, które jakościowo są dużo lepsze chociaż powłoka na nich nieco straciła już tak intensywny kolor (wpada w kremowy)porównójąc do nowych śnieżnobialych. Zdecydowanie był to ostatni zakup w tym markecie, ponieważ ceny wcale nie są konkurencyjne, a jakość w ciągu ostatnich lat zdecydowanie mocno spadła. Nie polecam

Mariola Skoczylas★☆☆☆☆10 miesięcy temu

Nie polecam sklepu
Zamówione były meble kuchenne miały dotrzeć do 3 tygodni
Po ponad 2 tygodniach przyszła wiadomość że meble są gotowe został zamówiony transport którym dostarczono tylko część mebli a część mebli trzeba było sobie odebrać samemu w ten sam dzień w którym dostawca dowiózł tamta część lub zamówić i opłacić jeszcze jeden transport.
I tak tak po ponad 3 tygodniach dalej czekamy na blaty których dalej nie ma na sklepie poinformowano nas że będą do końca tygodnia z opóźnieniem niestety do tej pory ich nie ma i nie wiedzą kiedy będą

Alex Brox★☆☆☆☆6 miesięcy temu

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Po zakupie mebli i sprzętu do kuchni za ponad 30tys okazało się że dostaliśmy połowę złych części do szafek, musieliśmy dopłacić za błąd sklepu i czekać następne ponad 2 tygodnie na nowe części, które znowu okazały się nie pasujące i nadal połowę rzeczy brakowało, ciągle trzeba do nich jeździć wyjaśniać ich błędy i czekać po kilka godzin na odbiór swojego zamówienia na magazynie. Panie na kasie nie wiedzą co się dzieje i nie wiedzą co mają robić bo nie znają się na swojej pracy, co powoduje ciągłe kolejki i są bardzo nie miłe jeśli ktoś o coś zapyta. Jeśli chodzi o magazyn to również tragedia, krzesła wyglądają jakby ktoś na nie zwymiotował kilka razy, śmierdzą i nikt nie chce nawet na nie siadać, po odbiór zamówienia czeka się po kilka godzin bo Panowie z magazynu stoją i rozmawiają zamiast zająć się zamówieniami, a żeby ktoś do ciebie podszedł to trzeba prosić kilka razy bo każdy stoi i się tylko na ciebie patrzy. TRAGEDIA !!!

Marek Zajchowski LG★★★☆☆5 miesięcy temu

Obsługa sklepu jak i wybór towaru poszedł sprawnie i szybko jednak wydanie z magazynu to już droga przez mękę. 30 minut na wydanie towaru z magazynu w postaci stolika to już przesada. Na tak duży asortyment i sklep przydałby się im magazyn automatyczny.

Bartosz Michno★☆☆☆☆miesiąc temu

Jedna gwiazdka za patologie z odbiorem towaru ... Godzina czekania jak w NFZ ...
Tak trudno zatrudnić dwie osoby wiecej ? I to nie jeden przypadek tak tu jest zawsze ....

Tommy Tnt LG★☆☆☆☆6 miesięcy temu

Dwa razy kupiłem w Agacie rozkładaną sofę z systemem Komfort – i dwa razy dostałem bubel.

Pierwsza rozpadła się po 3 tygodniach. Oddałem – OK, zwrot pieniędzy był, ale transport oczywiście na mój koszt. Stracony czas, nerwy i dodatkowe wydatki.

Dałem im drugą szansę… i to był błąd. Druga sofa rozpadła się po około 3 miesiącach. I co na to sklep? Zero odpowiedzialności. Usłyszałem, że jeśli chcę kolejne łóżko, to znowu mam zapłacić za transport.

Czyli podsumowując:
– sprzedają wadliwy towar
– nie biorą odpowiedzialności za jego jakość
– klient ponosi wszystkie koszty i problemy

Obsługa klienta? Dramat. Podejście? „Zapłaciłeś – radź sobie sam”.

Dwa razy wadliwy produkt to nie przypadek – to jakość, którą oferują.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Szkoda pieniędzy, czasu i nerwów.

Paula Kolasa LG★☆☆☆☆4 miesiące temu

Panie na kasie sprawiają wrażenie, jakby pracowały tam za karę. Kolejka ciągnie się przez pół sklepu, a w tym czasie kasjerki zajmują się podpisywaniem faktur zamiast obsługą klientów. To naprawdę nie do pomyślenia i kompletny brak organizacji. Klienci nie powinni tracić czasu przez sprawy, które można załatwić poza godzinami największego ruchu. Zdecydowanie trzeba poprawić podejście do obsługi i organizację pracy.

Marta Gmyz LG★☆☆☆☆miesiąc temu

Na meblach informacja "dostępne od ręki", przy składaniu zamówienia dowiaduję się że dostępne najszybciej za 10 dni ...
Do tego dostawa za 490zł...

Paulina★☆☆☆☆6 miesięcy temu

Organizacja fatalna. Przy zakupie krzeseł otrzymałam informację, że jedno z krzeseł będzie do odbioru za 2 dni, po czym w magazynie okazało się, że w systemie widnieją dostępne te krzesła, ale mimo próby wyjaśnienia sytuacji przy kasie, nie zostało mi wydane (niby błąd systemu). Po upływie tych 2 dni przyjechałam kolejny raz (zaznaczę też, że mam 70km drogi do tego salonu) odebrać krzesło, którego nadal (niby) nie było na stanie i dostałam informację że będzie dostępne dopiero za 2 TYGODNIE. Po czym na kolejny dzień dostałam SMS o towarze gotowym do odbioru. Masakra.

Dorota Prusakowska★☆☆☆☆7 miesięcy temu

Obsługa klienta na sali sprzedaży bez zarzutu natomiast moja ocena to dramatyczne podejście do klienta pod względem reklamacji, została ona uznana przyjechał serwis zabrać towar dostaliśmy papier z którym mieliśmy zgłosić się do sklepu aby odebrać gotówkę, zadzwoniłam do sklepu żeby dowiedzieć się kiedy mogę przyjść się rozliczyć Pani zapewniała mnie że na spokojnie następnego dnia możemy być, ale jak dokumenty będą wcześniej będzie do nas kontakt. Jak się można było spodziewać nikt nie zadzwonił, ani nie raczył odebrać telefonu od 2h przed zamknięciem sklepu. Dzwoniąc rano następnego dnia bardzo niemiła Pani powiedziała mi że czekają na dokument z dyrekcji chciałam dowiedzieć się co to za dokument bo mieliśmy już zgodę z dyrekcji w tej sprawie nie otrzymałam odpowiedzi. Pojechaliśmy więc do sklepu z dokumentami i tam ta niemiła Pani Aneta P. z którą rozmawiałam zignorowała nas mówiła do koleżanki która zajęła się naszą sprawą że przecież ona nam mówiła że czekają na dokument itp nie patrząc na nas mówiąc opryskliwym tonem jak się później okazało koleżanka która zajęła się sprawą rozliczyła nas bez problemu za co jestem wdzięczna ale niesmak pozostał. A Pani Aneta powinna się zastanowić czy praca w dziale reklamacji jest dla niej ponieważ nie wyobrażam sobie takiego podejścia do klienta.

Monika Popek LG★☆☆☆☆2 miesiące temu

Wniesienie nie zrealizowane mimo zapłaconych pieniędzy ,reklamacja nieuwzględniona odpisywanie jedną i tą samą formułką..nawet Panowie od transportu powiedzieli ,że w Agata sprzedadzą zrobią wszystko aby tylko sprzedać ! Nigdy więcej nic tam nie zakupimy.

Tojestemja LG★☆☆☆☆rok temu

Na mój wymarzony narożnik czekałem ponad 6 tygodni. Zamówiłem narożnik brązowy z tego co mi się wydawało w sklepie Agata meble Rzeszów. Pani ekspedientka nie poinformowała mnie że światło które pada w ich sklepie jest światłem barwy żółtej co nie zmienia w tej sytuacji żadnego faktu. Warto także wspomnieć o tym iż po zamówieniu narożnika i po przeczytaniu dokładnego opisu na internecie dowiedziałem się że ciąg komunikacyjny to jest minimum 100 cm czego także nie usłyszałem od pani ekspedientki. Po różnym kombinowaniu z barwami świateł u siebie w mieszkaniu każdy kolor który uzyskiwałem narożnika to był kolor szary. Nie wiem jakie światło pada w tym salonie w Rzeszowie ale radzę każdemu klientowi dwa razy się zastanowić jeśli dokona zakupów za prawie 5000 zł w tym beznadziejnym sklepie. Oczywiście dodaję zdjęcia narożnika a także wzornika który jest w salonie Agata meble. Na zdjęciu w moim salonie pada światło barwy żółtej jeśli zmieni je na światło barwy białej to tym bardziej to nie będzie wyglądało jak kolor brązowy.

Marta Dulkiewicz LG★★★★★2 miesiące temu

Nie wiem jak same produkty bo jestem przed zakupem ale sama obsługa świetna. Pani Kasia z widocznym identyfikatorem uczę się pełna entuzjazmu i po widocznym szkoleniu w zakresie badania potrzeb konsumenta. Dużo aktywnego słuchania Fajna energia Pozdrawiam i dziękuję za prezentacje łóżek :)

natalka r★☆☆☆☆8 miesięcy temu

Pani Paulina wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu i szacunku do klienta. Już samo podejście do kasy wiązało się z długim ignorowaniem mnie, a odpowiedź na pytanie, czy mogę podejść, została udzielona z wyraźnym wyrzutem i niechęcią. Dodam ze był to wtorek godzina 16 i pusty sklep.
Korzystałam z promocji 90% rabatu na trzecią rzecz. Po zapytaniu, czy rabat został naliczony, usłyszałam w prześmiewczym tonie, że „trzeba było wcześniej poinformować”, że chce się skorzystać z promocji. To absurdalne, aby klient musiał zgłaszać chęć skorzystania z aktualnej promocji sklepu, zamiast żeby była ona automatycznie naliczana.
Ostatecznie nie otrzymałam ani rabatu, ani nawet paragonu za zakupy, co jest jeszcze bardziej niepokojące. Zostałam jeszcze zapytana z pretensją, czy „na pewno chcę tej promocji, bo to długo potrwa”, co brzmi jak zniechęcanie klienta do skorzystania z oferty sklepu. Jestem bardzo rozczarowana poziomem obsługi i zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Mam nadzieję, że kierownictwo zwróci uwagę na sposób pracy personelu i wprowadzi realne zmiany.

Najczęstsze pytania

Jakie są godziny otwarcia Salon Agata (Agata Meble)?

Poniedziałek: 10:00–20:00; Wtorek: 10:00–20:00; Środa: 10:00–20:00; Czwartek: 10:00–20:00; Piątek: 10:00–20:00; Sobota: 10:00–20:00. Dni wolne: Niedziela.

Gdzie znajduje się Salon Agata (Agata Meble)?

Adres: Aleja Powstańców Warszawy, 32, Drabinianka, Rzeszów.

Jak skontaktować się z Salon Agata (Agata Meble)?

Telefon: +48178882700. Strona: www.agatameble.pl.

Jaka jest ocena Salon Agata (Agata Meble)?

4 na 5 na podstawie 3812 opinii użytkowników Google.

Czy Salon Agata (Agata Meble) oferuje dostawę lub odbiór?

Tak: dostawa, odbiór w sklepie.

Jakie metody płatności akceptuje Salon Agata (Agata Meble)?

Karty kredytowe, Karty debetowe, Płatność NFC.

Czy Salon Agata (Agata Meble) jest dostępny dla osób na wózkach?

Tak: dostępny parking, dostępne wejście.

Więcej z działu «Sklepy», Rzeszów