Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka

4.8 ★★★★★Salony urody

O firmie

Warsztat Fryzur Męskich Legnicka to nasz flagowy barbershop (salon fryzjerstwa męskiego) we Wrocławiu, gdzie wysokiej jakości usługi są naszym priorytetem. Każdy fryzjer męski w naszym zespole to doświadczony barber, który z pasją podchodzi do strzyżenia włosów i stylizacji brody.

Skupiamy się na profesjonalizmie i autentyczności, oferując szeroki wybór fryzur męskich i strzyżenia klasycznych fryzur. Zadbamy o to, aby Twoje włosy i broda wyglądały perfekcyjnie. Jesteśmy miejscem stworzonym z myślą o potrzebach każdego mężczyzny i cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Z nami masz gwarancję wysokiej jakości usług i męskiego podejście do dbałości o swój wygląd.

Miejsce salonu: Legnicka 57P, Wrocław

#strzyżenie

#barber shop wrocław

Ocena

4.8★★★★★1272 opinii w Google
5★
1125
4★
77
3★
17
2★
15
1★
38

Opinie

Mariusz Baran★★★★★3 miesiące temu

Byłem i polecam !!!
Gorące 15/10 ( nie, to nie jest błąd )
Cała załoga bardzo przemiła i empatyczna.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Sz. P. Paulina, która to w fenomenalny sposób podchodzi do klienta. Jej jakże wysoki stopień inteligencji emocjonalne, zrozumienia potrzeb klienta, potężna wiedza merytoryczna z zakresu prowadzonych usług, dowodzi tego, jak dobrze znaleźć się w jej profesjonalnych dłoniach. A to wszystko okraszone niebywałym Kobiecym pięknem , ogniem w oczach i tym fantastycznym "czymś" w obyciu !
Będę tam wracał, ja już znalazłem swoje miejsce.
Zapraszam.
Ps. Właściciel może być tylko dumny z takiego zespołu!

Kacper (Fifi) LG★★★☆☆3 miesiące temu

Co do usług brak zastrzeżeń - świetny barber jestem stałym klientem od dobrych kilku lat. Klimat, ekipa, obsługa wszystko top.

Niestety nie podoba mi się promowanie swoich produktów które są wiecznie niedostępne - sytuacja trwa od roku. Za każdym razem kiedy chcę kupić pomadę dry mat albo standardową matową to jej nie ma. Trochę słabo, że promujecie się produktami których wiecznie brakuje. Jeśli wiecie, że tak dobrze się sprzedają - czemu nie są zamawiane w większej ilości?

Za to odejmuję dwie gwiazdki, bo niestety kilkakrotnie nie byłem w stanie kupić waszych produktów.

Odpowiedź właściciela · 2 miesiące temu

Kacper, niestety nie wszystko zależy od nas, ale cieszymy się że produkty NBS ci siadły <3

Sebastian Wiśniewski LG★☆☆☆☆2 miesiące temu

Chodziłem tam 6 lat temu i wszytko było spoko, wróciłem po tym czasie i niestety dramat.
Niestety przy ich świetle mało co widać ale po powrocie do domu musiałem sam się ściąć jeszcze raz.
Broda mimo zaleceń została wykonana nie tak jak trzeba, rozumiem że nie wybrałem pakietu premium bo tylko pewnie przy premium, fryzjer się stara ale 120zl to też trochę pieniądza zwłaszcza za 25min pracy...
Nie polecam, masówka i tyle

Odpowiedź właściciela · 2 miesiące temu

Sebastianie, właściwym miejscem do zgłoszenia uwag jest fryzjer, nasza recepcja, szef albo po prostu telefon do nas. Wtedy możemy Poprawić ci brodę lub fryzurę. Nie mamy z tym problemu, błędy się zdarzają bo jesteśmy tylko ludźmi. Gdybyś zadzwonił do nas i powiedział, że coś nie gra nasz zespół zaproponował by ci od razu rozwiązanie. Korespondencyjnie, możemy Cię jedynie przeprosić za zaistniała sytuację.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję że gdy kolejny raz będziesz w podobnej sytuacji dasz szansę usługodawcy "naprawić" usługę zanim wystawisz ocenę.
Zespół WFM

Eryk Maśkiewicz LG★★★★★5 miesięcy temu

Mega polecam ten salon! Trafiłem do Janka z bardzo długimi włosami i zrobił mi świetną metamorfozę na krótkie.
Pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wyjaśnione i idealnie dobrana fryzura. Do tego z Jankiem super się gada, luźna atmosfera, a przy tym widać, że naprawdę mu zależy na kliencie i efekcie końcowym.
Dawno nie byłem tak zadowolony po wyjściu od fryzjera. Na pewno wrócę!

Odpowiedź właściciela · 4 miesiące temu

Panie Eryku, ogromne dzięki za tak rewelacyjny feedback! ✂️ Drastyczne cięcie z długich włosów na krótkie to zawsze spore wyzwanie, ale dla takich metamorfoz i tak genialnego efektu końcowego warto to robić! Przekażemy Jankowi Pana słowa – na pewno zbijecie pionę przy następnej wizycie. Cieszymy się, że luźna atmosfera i nasze podejście do rzemiosła sprawiły, że wyszedł Pan od nas w 100% usatysfakciony. Do zobaczenia na kolejnym odświeżeniu fryzury! 👊🔥

Wkp Odra LG★★★★★10 miesięcy temu

Topowe i bardzo przyjemne miejsce. Chłopaki zasuwają aż miło! Bardzo staranne ale sprawne i szybkie strzyżenie. Fajna porada odnośnie fryzury. Wychodzę mega zadowolony. Polecam każdemu !

Odpowiedź właściciela · Edytowano 7 miesięcy temu

Dzięki za tak konkretną rekomendację! Cieszymy się, że doceniasz naszą pracę. Do zobaczenia przy kolejnej okazji! 💈

Sławomir Rokosz LG★★★★★6 lat temu

Byłem tu pierwszy raz, ale wrócę z chęcią. Strzyżenie i broda wykonane ekstra. Koleżeńska atmosfera a to się ceni. Zasłużone 5 gwiazdek 🙂

Odpowiedź właściciela · 4 miesiące temu

Panie Sławomirze, wielkie dzięki za świetną ocenę i docenienie naszej koleżeńskiej atmosfery oraz wykonanej pracy. Serdecznie zapraszamy ponownie na fotel przy Legnickiej na kolejne strzyżenie! ✂️👊

Maciej Miklaszewski LG★★★★★5 lat temu

Przychodzę tutaj od 1,5 roku i zawsze jestem zadowolony. Super cięcie u Marcela. Zawsze dokładnie i tak jak tego oczkuję, więc wychodzisz z zakładu dumnie ze świeżą fryzurą, której nie trzeba chować pod czapką 😜. Mało takich miejsc we Wrocławiu. Polecam gorąco!

Odpowiedź właściciela · 4 miesiące temu

Panie Macieju, ogromnie dziękujemy za te słowa i aż 1,5 roku wspólnej historii! Marcel z pewnością ucieszy się, że jego precyzja pozwala Panu dumnie prezentować świeże cięcie, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejną wizytę. ✂️🔥

Hubert★☆☆☆☆7 miesięcy temu

Barber miał mi zrobić low taper fade a obciął mnie dużo za wysoko i za krótko a z drugiej strony obciął mnie jeszcze inaczej fryzura która mam teraz to porażka wstyd mi się pokazać przy ludziach

Odpowiedź właściciela · 6 miesięcy temu

Cześć Hubert!

Szkoda, że po kilku latach wspólnych wizyt spotykamy się w takich okolicznościach. Bardzo Cię przepraszamy za tę sytuację. Faktycznie, na linii barber–klient doszło do nieporozumienia, co nie powinno mieć miejsca. Bierzemy to w pełni na siebie – to my powinniśmy dopilnować, żeby wszystko było ustalone na 100% ale nie jesteśmy robotami i czasami nieporozumienie może się zdarzyć.

Pamiętaj jednak na przyszłość (mamy nadzieję, że u nas!), żebyś zawsze zgłaszał uwagi na bieżąco. Strzyżesz się u nas od lat, znasz ekipę i naprawdę nie musisz mieć żadnych obaw przed powiedzeniem, że coś Ci nie pasuje jeszcze w trakcie strzyżenia. Zawsze dogadamy sprawę na fotelu, żebyś wychodził zadowolony, a nie zestresowany.

Rozmawialiśmy już z Twoją mamą i nadal czekamy na Twój telefon, żeby umówić Cię na darmową poprawkę. Wpadnij, ogarniemy to tak, żeby było dobrze i bez żadnych kwasów!

Filip Lukasik★☆☆☆☆8 miesięcy temu

Moze i Dobre miejsce jak idziesz na "boki krótko, góra dlużej" albo na "kalafiora"
Chyba najgorsze cięcie jakie miałem w zyciu... Włosy odrosną, to nie koniec świata, ale niesmak pozostanie na długo 😅

Odpowiedź właściciela · 8 miesięcy temu

Filipie — Obserwowałem tę wizytę z boku jako szef salonu, więc odniosę się konkretnie.

Na początku powiedziałeś, że nie jesteś zadowolony z poprzedniego strzyżenia i chcesz zmiany, ale jednocześnie zależało Ci na dwóch kierunkach, które trudno pogodzić — mocniejszym pocieniowaniu i jednoczesnej możliwości spięcia włosów. Barber wykazał się dużą cierpliwością i asertywnością, jasno tłumacząc Ci dostępne opcje i ograniczenia. Efekt był zgodny z tym, na co się wspólnie umówiliście podczas rozmowy.

To jest gra zespołowa — naszym zadaniem jest podejść do Ciebie z otwartą głową, empatią i uprzejmością, ale Twoim zadaniem jest też jasno komunikować, w jakim kierunku chcesz iść. My strzyżemy włosy, nie czytamy w myślach ani nie robimy cudów — brak konkretnych decyzji zawsze wpływa na finalny rezultat.

Damian 5325★☆☆☆☆rok temu

Usługa została wykonana dość szybko- całość trwała około 20 minut wraz z myciem. Niestety zabrakło dokładności i efekt nie do końca odpowiadał wcześniejszym ustaleniom. Nie mogę jednoznacznie polecić, ale też nie odradzam - warto samemu wyrobić sobie opinię. Z pewnością mogę polecić żeby skupić się na pracy, a nie rozmowach.

Odpowiedź właściciela · rok temu

Cześć Damian!

Dziękuję za Twoją opinię. Przykro nam, że nie wszystko poszło idealnie. Zwrócimy uwagę na dokładność i skupimy się na pracy. Zapraszamy ponownie, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!

Pozdrawiamy,
Warsztat Fryzur Męskich Barbershop

Edyta★★★★★2 miesiące temu

Polecam, mój chłopak zawsze po wizycie wygląda 10/10

Adrian Haręzga LG★★★★★7 lat temu

Najlepszy barber w okolicy, jak nie w całym Wrocławiu. Jest to opinia napisana po n-tej wizycie w salonie, a nie po jednej, czy dwóch jak desperaci poniżej. Klimacik oryginalny, wszyscy uprzejmi. Gdy przyszedłem pierwszy raz poczułem się jak u ziomka na chacie, tu wszyscy mówią siema, gra fajna muzyka, ekipa trzyma standard i poziom a ciekawą ozdobą salonu jest kot, który jak widać na załączonym obrazku - na totalnej wy*ebce :D pozdro dla Wiktora;) Salon jak najbardziej polecam!

Odpowiedź właściciela · 4 miesiące temu

Panie Adrianie, wielkie dzięki za tak mocną rekomendację po tylu wizytach oraz pozdrowienia dla Wiktora Zapraszamy ponownie na kolejne cięcie. ✂️

Paweł T LG★★★★★7 miesięcy temu

Miejsce godne polecenia. Umawiam się regularnie i zawsze wychodzę zadowolony.

Odpowiedź właściciela · 6 miesięcy temu

Panie Pawle, dziękujemy za regularne wizyty i zaufanie. Cieszymy się, że każdorazowo wychodzi Pan od nas zadowolony. Do zobaczenia w Warsztacie! 💈

Kuba Rabczuk (magicznykuba123)★★★★★4 lata temu

Bardzo polecam, w salonie panuje świetna atmosfera, barberzy podchodzą do swojej pracy bez spiny. Bardzo przypadła mi do gustu Paulina. Ma pomysł na fryzurę, realizuje go z należytą starannością. W załączeniu zdjęcie jej stanowiska pracy. Mówi samo za siebie.

Odpowiedź właściciela · 5 miesięcy temu

Kuba, dzięki za polecenie Pauliny! Jej staranność i pomysłowość faktycznie robią robotę. Przekażemy! 🎨

Karol Kopycinski LG★★★★★8 lat temu

Super ludzie i fachowcy, którzy doradza co zrobić z włosami żeby dobrze wyglądać i jak o nie dbać. W 100% polecam!

Odpowiedź właściciela · rok temu

Cześć Karol,

Dzięki wielkie za świetną opinię! Cieszymy się, że doceniasz nasze rady i fachowość. Wpadnij do nas znowu, zawsze chętnie pomożemy zadbać o Twoją fryzurę.

Pozdrawiamy,
Warsztat Fryzur Męskich Barbershop

Najczęstsze pytania

Jakie są godziny otwarcia Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka?

Poniedziałek: 08:00–22:00; Wtorek: 08:00–22:00; Środa: 08:00–22:00; Czwartek: 08:00–22:00; Piątek: 08:00–22:00; Sobota: 08:00–15:00. Dni wolne: Niedziela.

Gdzie znajduje się Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka?

Adres: Legnicka, 57u, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław.

Jak skontaktować się z Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka?

Telefon: +48884005005. Strona: warsztatfryzurmeskich.pl.

Jaka jest ocena Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka?

4.8 na 5 na podstawie 1272 opinii użytkowników Google.

Jakie metody płatności akceptuje Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka?

Karty kredytowe, Karty debetowe, Płatność NFC.

Czy Warsztat Fryzur Męskich Barbershop | Fryzjer Męski Legnicka jest dostępny dla osób na wózkach?

Tak: dostępne wejście.

Inne: salony urody, Wrocław